Toote otsing

Rolandre OÜ e-poes on sobilikku toodet või vajalikku informatsiooni võimalik leida kas otsingumootorit kasutades või tooteid sirvides. Otsimiseks tuleb tootekataloogi asuvasse otsinguaknasse sisestada tootekood, otsitav märksõna või selle osa ning seejärel toimub antud otsisõna sisaldava informatsiooni kuvamine. Võimalik on ka tootekategooriaid sirvides jõuda Teid huvitava tooteni. Leitud linkidele klikkides saab lugeda täpsemat tooteinfot.

NB! Toodete sirvimisel kategooriate kaupa saab lehele kuvatuid tooteid sorteerida “Tootekood”, “Nimi”, “Hind” järgi klõpsates vastavale lingile väljastatud toodete ülaosas (hall riba)!

Ostukorv ja tellimuse kinnitamine

Sobiva toote leidmisel tuleb klõpsata lingile “Lisa toode ostukorvi”, mis automaatselt lisab antud toote Teie ostukorvi. Nüüd võite jätkata toodete lisamist ostukorvi või teostada ostu kinnituse. Ostukorvi sisu on Teil võimalik igal ajahetkel vaadata ning seal olevaid kaupade koguseid muuta. Koguse muutmine tulbas ja lõpphinna rehkendus nõuab täiendavat klõpsamist lingile “Uuenda ostukorvi”.

Enne tellimuse vormistamist kontrollige ostukorvi sisu ja kogused alati üle! Klõpsates nüüd lingile “Vormista  tellimus” suunatakse Teid kontroll-lehele, kus saate veel enne lõplikku tellimuse kinnitust jätta meile omapoolsed täiendavad kommentaarid seoses ostu sooritamise, logistika jms.

Peale tellimuse kinnitamist saadetakse Teie registreeritud e-posti aadressile automaatne teade, mille sisuks on viimane esitatud tellimus. Iga esitatud Tellimus  läbib kontrolli, vajadusel võtame Teiega täiendavalt ühendust.

Lahkudes Rolandre OÜ e-tellimiskeskusest www.rolandre.ee tellimust kinnitamata, ostukorvi sisu tühjendatakse. Kui soovite pooleli olevat tellimust aga hiljem jätkata, vajutage lingile “Salvesta tellimus”. Antud tellimuse leiate “Isiklik menüüst”- “Salvestatud tellimuste” alt.

Kohaletoimetamine

NÜÜD saate tellida toonerid ka ITELLA SMARTPOST-i või Omniva pakiautomaati . Teenus saadaval üle Eesti.

Väljaspool Tallinnat tellitud kauba toimetab Teieni OSC kuller ja eraldi transpordi tasu ei lisandu.

Juhul, kui tellitav kaup on laos, siis kõik enne kella 14 tehtud tellimused jõuavad Teieni järgmisel päeval. Kaubad, mis on tellitud peale kella 14 jõuavad kohale ülejärgmisel päeval. Kui tellitud toodet laos ei ole, siis täpsustatakse Teiega meili teel või telefonitsi kauba täpse saabumise aeg.